BoardSports vaškavimas

Greita apžvalga kaip vyksta vaškavimo darbai BoardSports dirbtuvėje

Dauguma žmonių galvoja, kad slides ir snieglentes užtenka vaškuoti tik prieš sezoną ir tai yra labai bloga nuomonė, kurią pasistengsime pakeisti. Nauja slidinėjimo įranga gamykliškai būna padengta plonu vaško sluoksniu, kuris nusidėvi per keletą dienų ant kalno, o įranga pradeda reikalauti vėl būti nuvaškuota. Nevaškuotos slidės arba snieglentė praranda greitį,  pradeda sausėti, ko pasekmėje gadinasi  paviršius ir atsiranda baltos dėmės aplink kantus, o vėliau padengia ir visa įrangos dugną. Norint išlaikyti įrangą puikios būklės ilgiau ir ant kalno džiaugtis pilnavertišku čiuožimu siūlome vaškavimą atlkti kas 3-8 dienas praleistas ant kalno.

Kaip vyksta vaškavimo darbai?
 Visas darbas pradedamas nuo apkaustų atveržimo ir nuimimo. Įrangos dugnas yra valomas specialiu valikliu Basecleaner, kuris išvalo ant lentos susikaupusius nešvarumus. Pilnai nudžiuvus dugnas yra barstomas universaliu vašku, kuris čiuožti yra tinkamas nuo -12 iki +12 laipsnių pagal celsijų. Specialiu vaško kaitinimo lygintuvu, kuris yra įkaitinamas iki 100 laipsnių, vaškas yra išlydomas ir išvoliojamas po visą slidžių ar snieglentės dugną.  Taip įranga yra paliekama 3-4valandoms, kad vaškas pilnai įsigertų į paviršių. Vaško skutimas atliekamas 3mm storio scraper’ių pagalba, kurie yra pritaikyti vaškui kuriuo ir yra barstoma jūsų įranga. Nuimus vaško perteklių įranga yra poliruojama dviem šepečiais, pirmasis arklio plauko šerių
stambesnis šepetys, antrasis jau nailoninis skirtas šveisti būtent po pirmojo šepečio ir galutinai užbaigti vaškavimo darbus.