Snieglentės

Snieglentės: kaip išsirinkti tinkamą?

Nors įvairią slidinėjimo įrangą pirmiausia rekomenduojama išsinuomoti, ir tik vėliau nuspręsti, ar tikrai verta į ją investuoti, tačiau ateina laikas, kai neapleidžia mintis apie nuosavos įrangos įsigijimą. Snieglentės  šiuo metu yra vis labiau populiarėjančios, tad natūralu, kad norintiems įsigyti šios produkcijos neretai kyla klausimų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Taigi, kokie kriterijai yra patys svarbiausi, ir kaip rasti patį tinkamiausią pasiūlymą?

Populiariausi snieglenčių tipai

  • „Jib/rails“ snieglentės yra trumpos, pritaikytos čiuožti nuo trumpų tramplinų ar nuo neaukštų kalvų;
  • „Freestyle“ snieglentės yra maždaug 4-5 centimetrais ilgesnės už „Jib/rails“ snieglentes ir manevringesnės.  „Freestyle“ slidinėjimo įranga yra universalesnė ir gali būti pritaikoma įvairiems šuoliams;
  • „All-mountain“ snieglentės yra dar ilgesnės (jų ilgis yra maždaug 3-4 cm didesnis už „Freestyle“ tipo snieglenčių).  „All-mountain“ slidinėjimo įranga yra gana lankti bei universali;
  • „Freeride“ snieglentės labiausiai tinka tada, kai trasoje norima išvystyti kuo didesnį greitį. Ši slidinėjimo įranga turi ilgesnę brauną, puikiai sugeria vibraciją, ir tinka giliam sniegui.

Slieglenčių ilgis ir plotis

Nors snieglenčių ilgis visada priklauso nuo to, koks slidinėjimo įrangos tipas yra pasirenkamas, tačiau ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir į savo ūgį bei svorį. Rinkdamiesi snieglentę internetu tikrai rasite įvairių dydžių lentelių, kurios padės paprasčiau nuspręsti, koks snieglentės ilgis bus reikalingas. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, koks yra šios slidinėjimo įrangos plotis – jis turėtų būti pasirenkamas pagal pėdos dydį (standartinės snieglentės paprastai yra pritaikytos 43 dydžio pėdai). Jei avite didesnio nei 43 dydžio batus, ieškokite platesnės snieglentės.

Snieglentės išlenkimas

Anksčiau prekyboje buvo galima rasti tik tradicinio išlenkimo snieglenčių, kurios padeda gerai atsispirti nuo tramplino ir puikiai atlaiko krūvį, tačiau šiandien pasirinkimo galimybių yra kur kas daugiau. Be tradicinio išlenkimo snieglenčių taip pat gali būti pasirenkamos tokios, kurios turi plokščią, atbulą arba hibridinį išlenkimą, tad įvertinę pagrindinius tokių pasirinkimo galimybių privalumus bei trūkumus tikrai galėsite rasti tinkamiausią slidinėjimo įrangą. Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų neaiškumų, visada galėsite kreiptis į specialistus, kurie mielai atsakys į jums kylančius klausimus. 

Rasta 302 prekės(-ių).

Rodoma 1-30 iš 302 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Registruotis

Nauja paskyra