Striukės

Slidinėjimo striukės: kaip išsirinkti tinkamas?

Nors slidininkai kartais nusprendžia pasirinkti kombinezonus, kurie puikiai apsaugo nuo šalčio ir sniego, tačiau atskirų dalių komplektas yra kur kas populiaresnis. Slidinėjimo striukės ir specialios kelnės – taip pat puikus pasirinkimas, kuris garantuoja, kad slidinėjimo metu jausitės patogiai. Vis dėlto, visada svarbu pasirūpinti, kad ši slidinėjimo apranga būtų tinkamai pasirenkama, taigi, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų.

Kokia turi būti slidinėjimo striukė?

Labai svarbu tai, kad slidinėjimo striukės apsaugotų kūną nuo vėjo ir sniego, todėl jos turi nepraleisti drėgmės. Kitas svarbus kriterijus – tai oro pralaidumas. Slidinėjimo metu gana gausiai prakaituojama, tad striukė turėtų išgarintų prakaitą. Striukės etiketėje paprastai yra nurodoma visa svarbiausia informacija – kokiai veiklai striukė yra pritaikyta, koks yra atsparumas vandeniui bei koks yra oro pralaidumas. Rinkdamiesi striukę atsižvelkite į tai, ar atsparumas vandeniui yra bent 5 000-10 000 g/kv.mm/24 val., nes tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad kūnas bus apsaugotas nuo tirpstančio sniego.

Įvertinkite slidinėjimo striukės patogumą

Be abejo, visada yra svarbu tai, kad slidinėjimo striukė būtų pakankamai patogi, tad tuomet, jei turėsite galimybę striukę pasimatuoti, būtinai tą padarykite. Jei slidinėjimo drabužius pirksite internetu, tokiu atveju pasidomėkite, ar yra galimybė netikusį drabužį grąžinti, nes taip išvengsite nereikalingų išlaidų. Slidinėjimo striukė turėtų nevaržyti jūsų judesių, ir taip pat turėtų būti pakankamai ilga, kad neleistų patekti sniegui. Striukės rankovės turėtų būti pakankamai aptemptos, nes tai taip pat leis apsisaugoti nuo patenkančio sniego, o užtrauktukai turėtų būti neslidūs – juos bus paprasčiau atsegti nenusimaunant pirštinių.

Slidinėjimo striukių gamintojai ir kaina

Dažnais atvejais dėmesys krypsta ir į tai, koks yra slidinėjimo striukių gamintojas – juk visada tikimasi, kad tokie drabužiai tarnaus pakankamai ilgą laiką. Galite pasidomėti, kokių gamintojų slidinėjimo striukės yra palankiausiai įvertintos pirkėjų, nes tai galės padėti paprasčiau pasirinkti tam tikrą produkciją. Galiausiai galėsite palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas (tą patogiausia padaryti naršant internetinėje erdvėje), ir pasirinkus tinkamiausią pasiūlymą beliks tik nuvykti į prekybos vietą ar striukę užsisakyti internetu.

Rasta 41 prekės(-ių).

Rodoma 1-30 iš 41 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Registruotis

Nauja paskyra