Šalmai

Slidinėjimo šalmai: kaip rasti tinkamiausius?

Slidinėjant ne visada pavyksta išvengti traumų, tad jūsų užduotis – pasirūpinti, kad jos būtų kiek įmanoma švelnesnės. Tą gali užtikrinti specialios apsaugos bei, žinoma, slidinėjimo šalmai, kurie yra būtini ne tik pradedantiesiems, bet taip pat ir pažengusiems slidininkams bei profesionalams. Šiuo metu slidinėjimo šalmų pasirinkimas tikrai nėra mažas, tad visais atvejais galėsite pasirinkti tinkamiausius. Taigi, tereikia atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, ir jūs galėsite būti garantuoti, kad išsirinksite pačią tinkamiausią produkciją.

Slidinėjimo šalmų tipai

  • „Freestyle“ tipo slidinėjimo šalmai kiek primena riedlentininkų šalmus, ir neretai yra ryškiaspalviai bei puošti įvairiais logotipais. Šiuose šalmuose paprastai būna integruotos ausinės muzikos klausymuisi;
  • Laisvalaikio šalmai yra sunkesni nei lenktynių, tačiau jie užtikrina maksimalų slidininko komfortą. Tokie slidinėjimo šalmai apsaugo didesnį galvos plotą nei „Freestyle“ šalmai, tačiau prasčiau atlaiko smūgius.

Šalmo dydis

Be abejo, visada svarbu tai, kad slidinėjimo šalmas būtų tinkamo dydžio. Įvairių gamintojų šalmų dydžiai gali skirtis, tad vienu atveju jums gali tikti S dydžio šalmas, o kitu – jau M. Jei slidinėjimo šalmą rinksitės fizinėje parduotuvėje, pasimatuokite kelių modelių šalmus, ir nuspręskite, kuris jų yra pats patogiausias. Jei slidinėjimo šalmą rinksitės nuotoliniu būdu, tokiu atveju atkreipkite dėmesį į dydžių lenteles, kurias pateikia dauguma pardavėjų.

Slidinėjimo šalmų priedai

Maksimalų patogumą taip pat gali užtikrinti ir įvairūs šalmų priedai, kurių pasirinkimas yra ganėtinai didelis. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti slidinėjimo šalmai su reguliuojamu vidumi, nes tai šalmo dėvėjimą pavers gerokai malonesniu. Taip pat gali būti pasirenkamas slidinėjimo šalmas su išimamu paminkštinimu, nes prireikus jį galėsite išskalbti. Puikiu pasirinkimu gali būti ir jau minėtas „Freestyle“ tipo šalmas su integruotomis ausinėmis, nes jos slidinėjimo metu leis klausytis mėgstamos muzikos.

Slidinėjimo šalmų kaina

Vaikams ir paaugliams skirti slidinėjimo šalmai gali kainuoti nuo 70 eurų, o suaugusiųjų šalmų kainos dažniausiai prasideda nuo šimto eurų. Įprastai slidinėjimo šalmai tarnauja apie dešimt metų ar daugiau, o tuomet, jei nepavyktų išvengti smūgio, tikrai patvirtinsite, kad ši produkcija buvo verta kiekvieno išleisto cento.

Rasta 36 prekės(-ių).

Rodoma 1-30 iš 36 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Registruotis

Nauja paskyra