Slidinėjimo apranga

Slidinėjimo apranga: svarbiausios taisyklės renkantis tinkamiausią

Slidinėjimo aprangos pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus, tad natūralu, jog neretai kyla klausimas, kokios galimybės galėtų būti pačiomis palankiausiomis. Taigi, pagal ką turi būti pasirenkama tinkamiausia slidinėjimo apranga, ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Trijų sluoksnių apranga

Patyrę slidininkai sutiks, kad tinkamas aprangos sluoksniavimas yra labai svarbus. Pirmasis aprangos sluoksnis yra arčiausiai kūno, tad dažnai kyla noras rinktis natūralaus audinio drabužius. Vis dėlto, toks sprendimas nėra pats geriausias, nes medvilnė ar kitas natūralus pluoštas yra labai ilgai džiūvantis. Kur kas palankesniu pasirinkimu bus sintetinis audinys, kuris užtikrins pakankamai greitą drėgmės išgaravimą, ir leis jaustis patogiai. Antras slidinėjimo aprangos sluoksnis turi garantuoti pakankamą šilumą, tad palankiu pasirinkimu gali būti pūkinis audinys, o trečiasis, viršutinis sluoksnis, turėtų būti pakankamai atsparus drėgmei.

Slidinėjimo aprangos gamintojai

Be abejo, visada norima, kad slidinėjimo apranga tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį, tad svarbu pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra palankiausiai įvertinta. Čia jums gali padėti pažįstamų asmenų rekomendacijos ar interneto vartotojų atsiliepimai, kurių šiandien galime rasti iš tiesų nemažai.

Aprangos tipas – ne ką mažiau svarbus

Slidinėjimo apranga gali būti dviejų tipų – tai kombinezonai arba apranga iš atskirų dalių. Kombinezonai yra vertinami dėl to, kad jie puikiai apsaugo nuo sniego, tačiau dažnais atvejais teigiama, kad toks sprendimas nėra pats patogiausias. Tuo atveju, jei  nuspręsite rinktis aprangą iš atskirų dalių, įsitikinkite, kad striukė yra pakankamai ilga, o jos rankovės yra prigludusios. Kelnes taip pat rekomenduojama rinktis kiek ilgesnes nei įprastai, nes jos padės apsisaugoti nuo sniego patekimo.

Slidinėjimo aprangos kaina

Nors visada svarbu įsitikinti, kad slidinėjimo apranga bus pakankamai patogi bei kokybiška, tačiau dėmesys gana dažnai krypsta ir į tai, kokia yra aprangos kaina. Visada palanku palyginti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai, ir tai galės padėti  rasti pačius palankiausius pasirinkimus.

Nesvarbu, ką nuspręsite rinktis – fizines ar internetines parduotuves, kuriose yra siūloma slidinėjimo apranga, bet kuriuo atveju galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią produkciją.

Rasta 339 prekės(-ių).

Rodoma 1-30 iš 339 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Registruotis

Nauja paskyra