Apsaugos

Slidinėjimo apsaugos padės išvengti didelių traumų

Ruošdamiesi slidinėti pasirūpinkite ne tik tinkama apranga bei aksesuarais, bet taip pat ir specialiomis apsaugomis – ypatingai tada, jei ant slidžių stovėsite dar tik pirmą kartą. Žinoma, galima į tai žiūrėti gana optimistiškai, ir tikėtis, kad įvairių traumų išvengti pavyks, tačiau slidinėjimo apsaugos užtikrins, kad tuomet, jei nukrisite, smarkiai nesusižeisite.

Apie kokias slidinėjimo apsaugas vertėtų pagalvoti?

Pavyzdžiui, snieglentininkai neretai pasirenka specialius apsauginius šortus bei riešų apsaugas, tačiau tokios slidinėjimo apsaugos puikiai tinka ir slidininkams. Pradedantieji dažniausiai krenta ant rankų, taigi, specialios riešų apsaugos padės išvengti didelių traumų. Kritimas ant užpakalio – taip pat gana dažna nesėkmė, tad specialūs apsauginiai šortai padės išvengti skausmo kritimo metu. Taip pat slidininkams rekomenduojama apsaugoti klubus ir alkūnes, nes kritimo metu neretai yra pažeidžiamos būtent šios kūno vietos. Šalmas rekomenduojamas ir snieglentininkams, ir slidininkams – ne tik pradedantiesiems, bet taip pat ir pažengusiems. Kad ir kaip pasitikėtumėte savo jėgomis, niekada negalima būti užtikrintiems, kad į jus niekas neatsitrenks, taigi, tokia slidinėjimo apsauga yra tiesiog būtina. Slidinėjimo šalmai turi tarpus, kurie smūgio metu sugeria visą jėgą, taigi, jūs galite išvengti didelių traumų. Jei naudojamas šalmas jau yra patyręs didelį smūgį, jį rekomenduojama pakeisti kitu, nes niekada negalima būti tikriems, kad jis puikiai sugers ir dar vieną smūgį. Net ir tada, jei slidinėjimo šalmas neturi akivaizdžių pažeidimų, vertėtų pagalvoti apie naujo šalmo įsigijimą, nes saugumas visada yra pats svarbiausias.

Kur įsigyti slidinėjimo apsaugų?

Slidinėjimo apsaugos yra siūlomos specializuotose fizinėse bei internetinėse parduotuvėse, todėl jūs visada galite pasirinkti jums labiausiai tinkančią galimybę. Specializuotos internetinės parduotuvės gana dažnais atvejais yra pasirenkamos dėl tikrai palankių produkcijos kainų – slidinėjimo apsaugos internetu paprastai kainuoja pigiau nei fizinėse parduotuvėse, o išsirinkti tinkamiausias prekes galima dar greičiau bei paprasčiau nei fizinėse pardavimo vietose. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai tiesiog apsilankyti internetinėje parduotuvėje, ir čia tikrai labai greitai išsirinksite tinkamiausią produkciją, o tuomet, jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais.

Rasta 18 prekės(-ių).

Rodoma 1-18 iš 18 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Registruotis

Nauja paskyra